BACC45FN18-31P6 Cinch Connectivity
  • More about BACC45FN18-31P6 Cinch Connectivity
    BACC45FN18-31P6 is manufactured by Cinch Connectivity and is categorized in the Circular Connectors category. BACC45FN18-31P6 is described as CONN RCPT MALE 31 POS GOLD CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM