BACC45FN18-14S7 Cinch Connectivity
  • More about BACC45FN18-14S7 Cinch Connectivity
    BACC45FN18-14S7 is manufactured by Cinch Connectivity and is categorized in the Circular Connectors category. BACC45FN18-14S7 is described as CONN RCPT FMALE 14 POS GOLD CRMP. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB