BACC45FN18-11S8 Cinch Connectivity
  • More about BACC45FN18-11S8 Cinch Connectivity
    BACC45FN18-11S8 is manufactured by Cinch Connectivity and is categorized in the Circular Connectors category. BACC45FN18-11S8 is described as CONN RCPT FMALE 11 POS GOLD CRMP. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK