BACC45FN18-11S7 Cinch Connectivity
  • More about BACC45FN18-11S7 Cinch Connectivity
    BACC45FN18-11S7 is manufactured by Cinch Connectivity and is categorized in the Circular Connectors category. BACC45FN18-11S7 is described as CONN RCPT FMALE 11 POS GOLD CRMP. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK