BACC45FN18-11S6 Cinch Connectivity
  • More about BACC45FN18-11S6 Cinch Connectivity
    BACC45FN18-11S6 is manufactured by Cinch Connectivity and is categorized in the Circular Connectors category. BACC45FN18-11S6 is described as CONN RCPT FMALE 11 POS GOLD CRMP. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Cinch Connectivity
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
    Circular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM