BACC45FN18-11S10 Cinch Connectivity
  • More about BACC45FN18-11S10 Cinch Connectivity
    BACC45FN18-11S10 is manufactured by Cinch Connectivity and is categorized in the Circular Connectors category. BACC45FN18-11S10 is described as CONN RCPT FMALE 11 POS GOLD CRMP. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH