BACC45FM22-55S8 Cinch Connectivity
  • More about BACC45FM22-55S8 Cinch Connectivity
    BACC45FM22-55S8 is manufactured by Cinch Connectivity and is categorized in the Circular Connectors category. BACC45FM22-55S8 is described as CONN RCPT FMALE 55 POS GOLD CRMP. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Cinch Connectivity
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
    Circular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM