BACC45FM18-31S9 Cinch Connectivity
  • More about BACC45FM18-31S9 Cinch Connectivity
    BACC45FM18-31S9 is manufactured by Cinch Connectivity and is categorized in the Circular Connectors category. BACC45FM18-31S9 is described as CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"