BACC45FM16-24S7 Cinch Connectivity
  • More about BACC45FM16-24S7 Cinch Connectivity
    BACC45FM16-24S7 is manufactured by Cinch Connectivity and is categorized in the Circular Connectors category. BACC45FM16-24S7 is described as CONN RCPT FMALE 24 POS GOLD CRMP. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Cinch Connectivity
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH