BACC45FM14A15P Cinch Connectivity
  • More about BACC45FM14A15P Cinch Connectivity
    BACC45FM14A15P is manufactured by Cinch Connectivity and is categorized in the Circular Connectors category. BACC45FM14A15P is described as CONN RCPT MALE 15 POS GOLD CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Cinch Connectivity
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 6UX19X10
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 7UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 175MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM