BACC45FM14-15S9H Cinch Connectivity
  • More about BACC45FM14-15S9H Cinch Connectivity
    BACC45FM14-15S9H is manufactured by Cinch Connectivity and is categorized in the Circular Connector Housings category. BACC45FM14-15S9H is described as CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Cinch Connectivity
    ---> Circular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"