50-36S-30-1 Cinch Connectivity
  • More about 50-36S-30-1 Cinch Connectivity
    50-36S-30-1 Cinch Connectivity
    50-36S-30-1 is manufactured by Cinch Connectivity and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. 50-36S-30-1 is described as CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Cinch Connectivity
    ---> Edgeboard Card Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  Edgeboard Card Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
    Tripp Lite
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V