969M101-26-2TPS-025 Cicoil
  • Part Number: 969M101-26-2TPS-025
  • Manufacturer Name: Cicoil
  • Description: CBL RIBN 4COND CLEAR 25
  • Category: Flat Ribbon Cables
  • Status:
  • More about 969M101-26-2TPS-025 Cicoil
    969M101-26-2TPS-025 Cicoil
    ---> Other parts by Cicoil
    ---> Flat Ribbon Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Flat Ribbon Cables
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM