HDR200MET40M-G-RA-TH Chip Quik
  • More about HDR200MET40M-G-RA-TH Chip Quik
    HDR200MET40M-G-RA-TH Chip Quik
    HDR200MET40M-G-RA-TH is manufactured by Chip Quik and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. HDR200MET40M-G-RA-TH is described as 2.00 MM 40 PIN RIGHT ANGLE MALE. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Chip Quik
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE