HDR200MET40F-G-RA-TH Chip Quik
  • More about HDR200MET40F-G-RA-TH Chip Quik
    HDR200MET40F-G-RA-TH Chip Quik
    HDR200MET40F-G-RA-TH is manufactured by Chip Quik and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. HDR200MET40F-G-RA-TH is described as 2.00 MM 40 PIN RIGHT ANGLE FEMAL. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Chip Quik
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    View
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)