HDR200MET10F-G-V-SM-DR Chip Quik
  • More about HDR200MET10F-G-V-SM-DR Chip Quik
    HDR200MET10F-G-V-SM-DR is manufactured by Chip Quik and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. HDR200MET10F-G-V-SM-DR is described as 2.00 MM 10 PIN DUAL ROW VERTICAL. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Chip Quik
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1563
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE