F127T254P16 Chip Quik
  • Part Number: F127T254P16
  • Manufacturer Name: Chip Quik
  • Description: PITCH CHANGER 1.27 MM TO 2.54 MM
  • Category: Breakout Boards
  • Status:
  • More about F127T254P16 Chip Quik
    F127T254P16 Chip Quik
    F127T254P16 is manufactured by Chip Quik and is categorized in the Breakout Boards category. F127T254P16 is described as PITCH CHANGER 1.27 MM TO 2.54 MM. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by Chip Quik
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    Schroff
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"