F127T254P05 Chip Quik
  • Part Number: F127T254P05
  • Manufacturer Name: Chip Quik
  • Description: PITCH CHANGER 1.27 MM TO 2.54 MM
  • Category: Breakout Boards
  • Status:
  • More about F127T254P05 Chip Quik
    F127T254P05 Chip Quik
    F127T254P05 is manufactured by Chip Quik and is categorized in the Breakout Boards category. F127T254P05 is described as PITCH CHANGER 1.27 MM TO 2.54 MM. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by Chip Quik
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 TOP BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"