F127T254P04 Chip Quik
  • Part Number: F127T254P04
  • Manufacturer Name: Chip Quik
  • Description: PITCH CHANGER 1.27 MM TO 2.54 MM
  • Category: Breakout Boards
  • Status:
  • More about F127T254P04 Chip Quik
    F127T254P04 Chip Quik
    F127T254P04 is manufactured by Chip Quik and is categorized in the Breakout Boards category. F127T254P04 is described as PITCH CHANGER 1.27 MM TO 2.54 MM. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by Chip Quik
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE