DR254D254P10M Chip Quik
  • Part Number: DR254D254P10M
  • Manufacturer Name: Chip Quik
  • Description: DUAL ROW 2.54MM PITCH 10-PIN MAL
  • Category: Breakout Boards
  • Status:
  • More about DR254D254P10M Chip Quik
    DR254D254P10M Chip Quik
    DR254D254P10M is manufactured by Chip Quik and is categorized in the Breakout Boards category. DR254D254P10M is described as DUAL ROW 2.54MM PITCH 10-PIN MAL. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by Chip Quik
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"