DR200D254P20F Chip Quik
  • Part Number: DR200D254P20F
  • Manufacturer Name: Chip Quik
  • Description: DUAL ROW 2.00MM PITCH 20-PIN FEM
  • Category: Breakout Boards
  • Status:
  • More about DR200D254P20F Chip Quik
    DR200D254P20F Chip Quik
    DR200D254P20F is manufactured by Chip Quik and is categorized in the Breakout Boards category. DR200D254P20F is described as DUAL ROW 2.00MM PITCH 20-PIN FEM. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by Chip Quik
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    Bud Industries
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"