DR127D254P40F Chip Quik
  • Part Number: DR127D254P40F
  • Manufacturer Name: Chip Quik
  • Description: DUAL ROW 1.27MM PITCH 40-PIN FEM
  • Category: Breakout Boards
  • Status:
  • More about DR127D254P40F Chip Quik
    DR127D254P40F Chip Quik
    DR127D254P40F is manufactured by Chip Quik and is categorized in the Breakout Boards category. DR127D254P40F is described as DUAL ROW 1.27MM PITCH 40-PIN FEM. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by Chip Quik
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    MPD BLK CIG PLUG
    View
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP