DR127D254P20F Chip Quik
  • Part Number: DR127D254P20F
  • Manufacturer Name: Chip Quik
  • Description: DUAL ROW 1.27MM PITCH 20-PIN FEM
  • Category: Breakout Boards
  • Status:
  • More about DR127D254P20F Chip Quik
    DR127D254P20F Chip Quik
    DR127D254P20F is manufactured by Chip Quik and is categorized in the Breakout Boards category. DR127D254P20F is described as DUAL ROW 1.27MM PITCH 20-PIN FEM. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by Chip Quik
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE