CSICD10-650 BK Central Semi
  • More about CSICD10-650 BK Central Semi
    CSICD10-650 BK Central Semi
    CSICD10-650 BK is manufactured by Central Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. CSICD10-650 BK is described as DIODE SCHOTTKY 650V 10A DPAK. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Central Semi
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"