CSICD10-1200 TR13 PBFREE Central Semi
  • More about CSICD10-1200 TR13 PBFREE Central Semi
    CSICD10-1200 TR13 PBFREE is manufactured by Central Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. CSICD10-1200 TR13 PBFREE is described as DIODE SCHOTTKY 1.2KV 10A DPAK. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Central Semi
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"