CMSH3-40MA TR13 Central Semi
  • More about CMSH3-40MA TR13 Central Semi
    CMSH3-40MA TR13 Central Semi
    CMSH3-40MA TR13 is manufactured by Central Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. CMSH3-40MA TR13 is described as DIODE SCHOTTKY 40V 3A SMA. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM