CMSH3-20M TR13 Central Semi
  • More about CMSH3-20M TR13 Central Semi
    CMSH3-20M TR13 Central Semi
    CMSH3-20M TR13 is manufactured by Central Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. CMSH3-20M TR13 is described as DIODE SCHOTTKY 20V 3A SMB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK