CMSH2-40M BK Central Semi
  • More about CMSH2-40M BK Central Semi
    CMSH2-40M BK Central Semi
    CMSH2-40M BK is manufactured by Central Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. CMSH2-40M BK is described as DIODE SCHOTTKY 40V 2A SMA. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Central Semi
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH