CMSH1-60M TR13 Central Semi
  • More about CMSH1-60M TR13 Central Semi
    CMSH1-60M TR13 Central Semi
    CMSH1-60M TR13 is manufactured by Central Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. CMSH1-60M TR13 is described as DIODE SCHOTTKY 60V 1A SMA. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Central Semi
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    View
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM