CMMSH1-40G TR Central Semi
  • More about CMMSH1-40G TR Central Semi
    CMMSH1-40G TR Central Semi
    CMMSH1-40G TR is manufactured by Central Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. CMMSH1-40G TR is described as DIODE SCHOTTKY 40V 1A SOD123F. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"