CBRLDSH1-40 TR13 Central Semi
  • More about CBRLDSH1-40 TR13 Central Semi
    CBRLDSH1-40 TR13 Central Semi
    CBRLDSH1-40 TR13 is manufactured by Central Semi and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. CBRLDSH1-40 TR13 is described as RECT BRIDGE 1A 40V 4LPDIP. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Central Semi
    ---> Bridge Rectifier Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Bridge Rectifier Diodes
    Diodes
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    View
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A