CBRHDSH2-40 TR13 Central Semi
  • More about CBRHDSH2-40 TR13 Central Semi
    CBRHDSH2-40 TR13 Central Semi
    CBRHDSH2-40 TR13 is manufactured by Central Semi and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. CBRHDSH2-40 TR13 is described as RECT BRIDGE 2A 40V 4HD DIP. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Central Semi
    ---> Bridge Rectifier Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Bridge Rectifier Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 BOTTM BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 TOP BLK
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT