CBRHDSH2-100 TR13 Central Semi
  • More about CBRHDSH2-100 TR13 Central Semi
    CBRHDSH2-100 TR13 Central Semi
    CBRHDSH2-100 TR13 is manufactured by Central Semi and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. CBRHDSH2-100 TR13 is described as IC RECT BRIDGE 100V 2A HD DIP. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE