CBRHDSH1-40L TR13 Central Semi
  • More about CBRHDSH1-40L TR13 Central Semi
    CBRHDSH1-40L TR13 Central Semi
    CBRHDSH1-40L TR13 is manufactured by Central Semi and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. CBRHDSH1-40L TR13 is described as IC RECT BRIDGE 40V 1.2A HD DIP. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM