CBRHDSH1-200 TR13 Central Semi
  • More about CBRHDSH1-200 TR13 Central Semi
    CBRHDSH1-200 TR13 Central Semi
    CBRHDSH1-200 TR13 is manufactured by Central Semi and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. CBRHDSH1-200 TR13 is described as RECT BRIDGE 1A 200V 4HD DIP. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Central Semi
    ---> Bridge Rectifier Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Bridge Rectifier Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    LED 3.2 GREEN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    View
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"