3SMC12CA TR13 Central Semi
  • Part Number: 3SMC12CA TR13
  • Manufacturer Name: Central Semi
  • Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMC
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about 3SMC12CA TR13 Central Semi
    3SMC12CA TR13 Central Semi
    ---> Other parts by Central Semi
    ---> TVS Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  TVS Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP