1.5CE220CA BK Central Semi
  • Part Number: 1.5CE220CA BK
  • Manufacturer Name: Central Semi
  • Description: TVS DIODE 328VC 4.6A IPP DO201
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about 1.5CE220CA BK Central Semi
    1.5CE220CA BK Central Semi
    1.5CE220CA BK is manufactured by Central Semi and is categorized in the TVS Diodes category. 1.5CE220CA BK is described as TVS DIODE 328VC 4.6A IPP DO201. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Adafruit
  • Description
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    View
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    View
    Patco Electronics
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A