1.5CE20CA BK Central Semi
  • Part Number: 1.5CE20CA BK
  • Manufacturer Name: Central Semi
  • Description: TVS DIODE 27.7VC 54A IPP DO201
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about 1.5CE20CA BK Central Semi
    1.5CE20CA BK Central Semi
    1.5CE20CA BK is manufactured by Central Semi and is categorized in the TVS Diodes category. 1.5CE20CA BK is described as TVS DIODE 27.7VC 54A IPP DO201. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH