1.5CE200CA TR Central Semi
  • Part Number: 1.5CE200CA TR
  • Manufacturer Name: Central Semi
  • Description: TVS DIODE 274VC 5.5A IPP DO201
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about 1.5CE200CA TR Central Semi
    1.5CE200CA TR Central Semi
    1.5CE200CA TR is manufactured by Central Semi and is categorized in the TVS Diodes category. 1.5CE200CA TR is described as TVS DIODE 274VC 5.5A IPP DO201. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Central Semi
    ---> TVS Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  TVS Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM