1.5CE120A BK Central Semi
  • Part Number: 1.5CE120A BK
  • Manufacturer Name: Central Semi
  • Description: TVS DIODE 165VC 9.1A IPP DO201
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about 1.5CE120A BK Central Semi
    1.5CE120A BK Central Semi
    1.5CE120A BK is manufactured by Central Semi and is categorized in the TVS Diodes category. 1.5CE120A BK is described as TVS DIODE 165VC 9.1A IPP DO201. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Central Semi
    ---> TVS Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  TVS Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A