UC80CND60AGM1TR Carlo Gavazzi
  • Part Number: UC80CND60AGM1TR
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Sensor; Ultrasonic; 80mm Square; Sensing Range 600-6000mm, Analog, 4-20mA
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about UC80CND60AGM1TR Carlo Gavazzi
    UC80CND60AGM1TR Carlo Gavazzi
    UC80CND60AGM1TR is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Sensors category. UC80CND60AGM1TR is described as Sensor; Ultrasonic; 80mm Square; Sensing Range 600-6000mm, Analog, 4-20mA. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A