SC2AR901500D19 Carlo Gavazzi
  • Part Number: SC2AR901500D19
  • Status:
  • More about SC2AR901500D19 Carlo Gavazzi
    SC2AR901500D19 Carlo Gavazzi
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM