S142ARNN115 Carlo Gavazzi
  • Part Number: S142ARNN115
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Sensor, Photoelectric, Amplifier, 1 Channel, NPN, Alarm, 115VAC, SPDT, 8A
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about S142ARNN115 Carlo Gavazzi
    S142ARNN115 Carlo Gavazzi
    S142ARNN115 is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Sensors category. S142ARNN115 is described as Sensor, Photoelectric, Amplifier, 1 Channel, NPN, Alarm, 115VAC, SPDT, 8A. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BOX ABS BLACK 1.55"L X 1.55"W
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 12 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 14 NAT
    Phoenix Contact
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE