RX1A48D25MF Carlo Gavazzi
  • Part Number: RX1A48D25MF
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Product Description: SSR ZS 480V 25A 4-32VDC SPRING FASTON
  • Category: Solid State Relays
  • Status:
  • More about RX1A48D25MF Carlo Gavazzi
    RX1A48D25MF Carlo Gavazzi
    RX1A48D25MF is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Solid State Relays category. RX1A48D25MF is described as Product Description: SSR ZS 480V 25A 4-32VDC SPRING FASTON . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP