RX1A48D25MC Carlo Gavazzi
  • Part Number: RX1A48D25MC
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Product Description: SSR ZS 480V 25A 4-32VDC SPRING SCREW
  • Category: Solid State Relays
  • Status:
  • More about RX1A48D25MC Carlo Gavazzi
    RX1A48D25MC Carlo Gavazzi
    RX1A48D25MC is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Solid State Relays category. RX1A48D25MC is described as Product Description: SSR ZS 480V 25A 4-32VDC SPRING SCREW . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM