RX1A48A25VF Carlo Gavazzi
  • Part Number: RX1A48A25VF
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Product Description: SSR ZS 480V 25A 24-265VAC SCREW FASTON
  • Category: Solid State Relays
  • Status:
  • More about RX1A48A25VF Carlo Gavazzi
    RX1A48A25VF Carlo Gavazzi
    RX1A48A25VF is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Solid State Relays category. RX1A48A25VF is described as Product Description: SSR ZS 480V 25A 24-265VAC SCREW FASTON . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN