RX1A48A25VC Carlo Gavazzi
  • Part Number: RX1A48A25VC
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Product Description: SSR ZS 480V 25A 24-265VAC SCREW PLUGS
  • Category: Solid State Relays
  • Status:
  • More about RX1A48A25VC Carlo Gavazzi
    RX1A48A25VC Carlo Gavazzi
    RX1A48A25VC is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Solid State Relays category. RX1A48A25VC is described as Product Description: SSR ZS 480V 25A 24-265VAC SCREW PLUGS . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A