RX1A48A25MP Carlo Gavazzi
  • Part Number: RX1A48A25MP
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Product Description: SSR ZS 480V 25A 24-265VAC SPRING PLUGS
  • Category: Solid State Relays
  • Status:
  • More about RX1A48A25MP Carlo Gavazzi
    RX1A48A25MP Carlo Gavazzi
    RX1A48A25MP is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Solid State Relays category. RX1A48A25MP is described as Product Description: SSR ZS 480V 25A 24-265VAC SPRING PLUGS . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    View
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL