RX1A48A25MF Carlo Gavazzi
  • Part Number: RX1A48A25MF
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Product Description: SSR ZS 480V 25A 24-265VAC SPRING FASTON
  • Category: Solid State Relays
  • Status:
  • More about RX1A48A25MF Carlo Gavazzi
    RX1A48A25MF Carlo Gavazzi
    RX1A48A25MF is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Solid State Relays category. RX1A48A25MF is described as Product Description: SSR ZS 480V 25A 24-265VAC SPRING FASTON . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F