RX1A48A25MC Carlo Gavazzi
  • Part Number: RX1A48A25MC
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Product Description: SSR ZS 480V 25A 24-265VAC SPRING SCREW
  • Category: Solid State Relays
  • Status:
  • More about RX1A48A25MC Carlo Gavazzi
    RX1A48A25MC Carlo Gavazzi
    RX1A48A25MC is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Solid State Relays category. RX1A48A25MC is described as Product Description: SSR ZS 480V 25A 24-265VAC SPRING SCREW . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Solid State Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Solid State Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ